HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI Ö.E.M. BAŞVURU VE SONUÇ SAYFASI

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI Ö.E.M. / K.E.M. BAŞVURU/SONUÇ SAYFASI

 

1. İLK DEFA ŞİFRE ALMAK İSTİYORSANIZ T.C. KİMLİK NUMARANIZI VE GÜVENLİK KODUNU YAZDIKTAN SONRA GİRİŞ TUŞUNA BASARAK EN AZ ALTI KARAKTER RAKAMLARDAN OLUŞAN ŞİFRENİZİ OLUŞTURUNUZ. DAHA ÖNCE ŞİFRE ALDIYSANIZ T.C KİMLİK NUMARANIZI, ŞİFRENİZİ VE GÜVENLİK KODUNU YAZDIKTAN SONRA "GİRİŞ" BUTONUNA TIKLAYINIZ.

2. ŞİFRENİZİ HATIRLAMIYORSANIZ T.C. KİMLİK NUMARANIZI VE GÜVENLİK KODUNU YAZDIKTAN SONRA "ŞİFREMİ UNUTTUM" BUTONUNA TIKLAYINIZ, GELEN EKRANDA ŞİFRE HATIRLATMA SORUNUZUN CEVABINI GİRİNİZ "YENİ ŞİFRE OLUŞTUR" BUTONUNA TIKLAYINIZ VE YENİ ŞİFRE OLUŞTURUNUZ. EĞER ŞİFRE HATIRLATMA CEVABINI DA HATIRLAMIYORSANIZ "ÖEM KISMINA BİLDİR" BUTONUNA TIKLAYINIZ. HV.K.K.LIĞI ÖEM KISMI TARAFINDAN ŞİFRENİZİN BLOKESİ GÜN İÇİNDE KALDIRILDIKTAN SONRA, T.C. KİMLİK NUMARANIZI YAZIP, GÜVENLİK KODUNU GİRDİKTEN SONRA, GİRİŞ BUTONUNA TIKLAYIP YENİ ŞİFRENİZİ OLUŞTURUNUZ.

3. ŞEHİT/VEFAT PERSONEL ADINA ÖEM BAŞVURU/SONUÇLARINA ŞEHİT/VEFAT EDEN PERSONELİN T.C. KİMLİK NUMARASI SİSTEME GİRİLEREK BAKILACAKTIR.

4. ÖEM/KEM BAŞVURU/SONUÇLARINA YÖNELİK HER TÜRLÜ BİLGİLENDİRME TALEBİNİZİ (0 312 414 2532 - 414 2586 - 414 2898 - 414 3978) NUMARALI TELEFONLARA İLETEBİLİRSİNİZ.

5. EMEKLİ PERSONELİN MÜRACAATTA BELİRTTİĞİ CEP TELEFON NUMARALARINA ANA VE YEDEK TAHSİSLERDE KISA MESAJ (SMS) İLE BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR. TAHSİS SONUÇLARI AYRICA POSTA İLE BİLDİRİLMEYECEKTİR.

T.C.KİMLİK NUMARASI :     
         
ŞİFRE :  
       
GÜVENLİK KODU :  
       
     
         

TSK KIŞ EĞİTİM MERKEZLERİ BAŞVURUSU 21 EKİM 2019 SAAT:18.00'A KADAR YAPILACAK VE SONUÇLARI KASIM AYNIN İLK HAFTASI YAYIMLANACAKTIR.
2020 YILI ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ BAŞVURULARI HAVA KUVVETLERİ BİLGİ SİSTEMLERİNDE YAPILAN İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI SONRASINDA ALINMAYA BAŞLAYACAKTIR.